16.5 C
Antalya,TR
Pazar, Mart 24, 2019
Ana Sayfa Etiketler Cumhuriyet Gazetesi

Etiket: Cumhuriyet Gazetesi

Antalya Gıda Topluluğu: “Bülent Şık’ın yanındayız”

Yrd. Doç. Dr. Bülent Şık'a yaptığı halk sağlığı çalışmaları nedeniyle Sağlık Bakanlığı talebiyle soruşturma açılması üzerine Antalya Gıda Topluluğu bir açıklama yayınladı.

Emek ve Demokrasi Güçleri’nden gözaltı açıklaması: Saldırıya uğradık

Antalya Emek ve Demorkasi Güçleri 'Cumhuriyet Gazetesi Okuyoruz' etkinliğinin engellenmesi ve 7 kişinin gözaltına alınması hakkında yapılan açıklamada "Polisin sert tutumuna ve provokatif tavrıyla karşılaştık ve saldırıya uğradık." denildi.

Antalya’da gazete okumaya yasak: Gözaltılar var

Antalya'da tüm etkinliklerin yasaklanması üzerine engellenen "Cumhuriyet Gazetesi Okuyoruz" etkinliğinde, kentteki polisle yurttaşlar çıkan arbedede 7 kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

Ümit Uysal’dan Cumhuriyet Gazetesi açıklaması

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Cumhuriyet Gazetesi'ne operasyon yapılması ve yazarlarının gözaltına alınması üzerine açıklama yaptı. Ümit Uysal açıklamasında, gazeteye baskın yapılmasının ve yazarların gözaltına alınmasının hukuki açıdan bir gereklilik olmadığını belirtti.

Antalyalılar Cumhuriyet Gazetesi’yle dayanışmak için sokakta

Cumhuriyet Gazetesi'ne yapılan operasyonu ve gözaltıları protesto etmek için Antalyalılar Cumhuriyet Meydanı'nda toplandı.

ÇGD Akdeniz’den Cumhuriyet Gazetesi’ne destek

Çağdaş Gazeteciler Derneği(ÇGD) Akdeniz Şubesi, bu sabah saatlerinde baskın yapılarak çalışanlarının ve yazarlarının gözaltına alındığı Cumhuriyet gazetesi için şube binasında basın toplantısı düzenledi.

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Özel Haberler

Sokak Yazıları

Av. Mustafa Şahin
4 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Kutay Meriç
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Yasemin Aydemir
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Doç. Dr. Nihat Dipova
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR