23.9 C
Antalya,TR
Pazartesi, Haziran 17, 2019
Ana Sayfa Etiketler Ensar vakfı

Etiket: ensar vakfı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden Ensar Vakfı’na kıyak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, iktidara yakın Ensar Vakfı'na belediyenin kullanımına tahsis edilen İsmet İnönü Kent Meydanı’ndaki 5 iş yerini 10 yıllığına bedelsiz verdi.

“Tecavüzcell” tweeti atan 194 hesaba engelleme talebi

Ensar Vakfı skandalının ortaya çıkmasının ardından vakfın sponsorlarından Turkcell'e yönelik "#Tecavüzcell" etiketiyle başlatılan twitter kampayasına ilişkin, Turkcell İletişim A.Ş. mahkemeye başvurdu. Twitter Hukuk birimi kullanıcılarına attığı bilgilendirme mailinde kararı mahkemeye taşıyacağını belirterek hesaplara erişim engelini uygulamayacağını beyan etti.

Birleşik Haziran Hareketi: “Ensar davasının takipçisi olacağız”

Karaman’da Ensar Vakfı, Karaman Anadolu İmam Hatip ve İmam Hatip Lisesi Menzuları ve Mensupları Derneği(KAİMDER) ile ilişkili evlerde en az 45 çocuğun cinsel istismara uğraması üzerine Birleşik Haziran Hareketi, vakfın Antalya şubesi önünde protesto eylemi gerçekleştirdi.

Halkevleri: ‘Asım Sultanoğlu Antalya’ya gelme’

Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun Antalya'ya atanmasını protesto edildi.

CHP’li kadınlardan Bakanlara çağrı: “Bir kere de siz istifa edin”

CHP Antalya İl Kadın Kolları son günlerde yaşanan olaylar için bakanları istifaya çağırdı. Nilüfer Deveci, "“Yaşanan trajedilerde sorumluluklarını yerine getirmeyen 3 bakan derhal istifa etmelidir" dedi.

Kadınlar Ensar Vakfı önünde bir araya geldi: “Ellerinizi çocuklarımızdan çekin”

Antalya Kadın Platformu Ensar Vakfı'nın kapatılması talebiyle, vakfın Antalya şubesi önünde protesto eylemi gerçekleştirdi.

CHP’den KAİMDER ve Ensar Vakfı hakkında suç duyurusu

CHP'den, Ensar Vakfı ve KAİMDER hakkında suç duyurusuCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Karaman'da öğrencilere yönelik cinsel istismar iddialarına ilişkin Ensar Vakfı ve Karaman İmam Hatip Mezunları Derneği (KAİMDER) hakkında suç duyurusunda bulundu.

Ensar Vakfı’na yumurtalı protesto

Üniversiteli Kadın Kolektifi ve Halkevci Kadınlar Ensar Vakfı Antalya Şubesi Önünde yumurtalı protesto eylemi gerçekleştirdi. Şube önünde basın açıklaması yapan kadınlar, çocuk istismarına tepki için vakfın tabelasına yumurta attı.

Antalya’dan peş peşe Ensar Vakfı tepkisi

Ayla Yüksel, Ensar Vakfında yaşanan cinsel istismar skandalını hakkında Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu’nun tutumunu eleştirerek, “Devletin bunu bu kadar hafife almasını son derece yadırgıyorum. Bu cezaların en büyüğü verilmeli bunlara ve o eğitim kurumu mutlaka gözden geçirilmeli” dedi

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Özel Haberler

Sokak Yazıları

Av. Mustafa Şahin
4 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Kutay Meriç
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Yasemin Aydemir
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Doç. Dr. Nihat Dipova
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR