9 C
Antalya,TR
Pazartesi, Şubat 24, 2020
Ana Sayfa Etiketler Falez

Etiket: falez

Antalya, “Kenti betonla kaplama sıralaması”nda birinci

Antalya - Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nihat Dipova, bu kadar geniş traverten saha üzerine kurulu, denizle sınırı falezi olan...

Kedi katliamı Düdenpark’ta protesto edildi

Antalya'da hayvanseverler, Muratpaşa İlçesi'nde bir süredir devam eden kedi ölümlerini protesto etti.

Zorla bindirdiği otomobili falezlere sürdü, genç kadının hayatını çaldı

İnmek istediği araca saçlarından sürüklenerek zorla bindirilen 19 yaşındaki genç kadın, sürücü koltuğunda oturan erkeğin aracı denize sürmesiyle falezlere yuvarlanan aracın içinde can verdi.

Halka açık plaj gerginliği

Muratpaşa Belediyesi'nin, 1'inci Derece Doğal SİT alanı falez kıyı bandında bulunan plaj noktalarının iyileştirmesi ve halka açılmasına yönelik projesinin çalışmalarına başlandı. Çevik kuvvet eşliğinde sabah saatlerinde yıkım için bölgeye gelen belediye ekipleri, restoranaLara Balık Evi'ne kıyıdaki plajı sökmesi için 10 gün süre tanıyarak ayrıldı. Belediye ekipleri ve restaurant sahipleri arasında gerginlik yaşandı.

Falezlere beton döküldü

Antalya’da en gözde beach cluplardan Bambus Plajı’na denizden iş makinesi girdi, falezler ve kayalıklar dümdüz edildi, plaj betonla kaplandı. Ancak, Antalya 3’üncü İdare Mahkemesi Muratpaşa Belediyesi’nin plajda yapacağı yıkımın ’firma adına telafisi güç zararların doğabileceğinden’ yürütmesini durdurdu.

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Özel Haberler

Sokak Yazıları

Av. Mustafa Şahin
7 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Kutay Meriç
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Yasemin Aydemir
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Doç. Dr. Nihat Dipova
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR