10 C
Antalya,TR
Cumartesi, Şubat 22, 2020
Ana Sayfa Etiketler Niyazi Nefi Kara

Etiket: Niyazi Nefi Kara

Antalyalılardan Konyaaltı Sahili Tepkisi: Yağmalatmayacağız

Yüzlerce Antalyalı Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmak istenen Plaja Yat Limanı, Boğaçayı'na süni göl projesine karşı bir araya geldi.

Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ulaşım zammına karşı imza topladı

Halkevleri'nin 'Ulaşım Zamları Geri Alınsın' diyerek başlattığı imza kampanyasına milletvekili Niyazi Nefi Kara da destek verdi. Nefi Kara, yurttaşlara ulaşım zammını anlatarak imza topladı.

Antalya milletvekili Niyazi Nefi Kara’dan alkol yasağı açıklaması

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Antalya Valiliği’nin dün aldığı içki yasağı kararı ile ilgili yaptığı açıklamada bu kararın Antalya’daki turizme ciddi bir zarar vereceğini belirtti.

‘Hayır’ diyenleri tehdit eden Başsavcı vekiline tepki yağıyor

Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Antalya Cumhuriyet Başsavcıvekili Cevdet Kayafoğlu'nun Twitter hesabından 'referandumda hayır oyu kullanacakların PKK'ya destek olacağı ve PKK ile aynı muameleyi göze alacağı' yönündeki paylaşımını, HSYK'nin değerlendireceğini açıkladı. Antalya Baro Başkanı Polat Balkan ise HSYK'ya başvuracaklarını söyledi.

Niyazi Nefi Kara Kaş’taki koy yağmasını meclis gündemine taşıdı

CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara Kaş'ta bulunan Hidayet Koyu'ndaki izinsiz yapılaşmayı meclis gündemine taşıdı.

Şiddette uğramasına ilişkin Niyazi Nefi Kara’dan açıklama

Anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya ilişkin Niyazi Nefi Kara basın açıklaması gerçekleştirdi. CHP Antalya İl binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında Kara, Hiçbir baskıya hiçbir diktatöre hiçbir köle düzenine asla boyun eğmeyeceğiz" dedi.

Nefi Kara Antalya’daki yurtların araştırılmasını talep etti

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, TBMM’ye sunduğu araştırma önergesi ile Antalya ilinde bulunan öğrenci yurtlarının yeterliliklerinin ve mevzuata uygunluğunun araştırılmasını istedi.

Faili meçhullerin bir başka yüzü: “Şüpheli Asker Ölümleri”

10 Aralık İnsan Hakları Günü'nde Dr. Niyazi Nefi Kara'nın derlediği Er Mektubu Görülememiştir kitabından yola çıkarak, şüpheli bir şekilde hayatını kaybetmiş olan askerlerin hikayelerini ve ailelerin mücadelelerini Niyazi Nefi Kara, Şüpheli Ölümler ve Mağdurları Derneği avukatı Ahmet Çevik, mağdur ailelerden Havva Gölbez ve derneğin başkan yardımcısı Rıza Doğan'la konuştuk.

Mecliste “Erdoğan darbeden haberdardı” tartışması

CHP Antalya milletvekili Niyazi Nefi Kara ile AKP Antalya milletvekili Gökçen Özdoğan mecliste tartıştı.

Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’ya polis saldırısı [VİDEO]

'Tecavüz Aklanamaz' diyerek insanlık zinciri kurmak isteyen Antalyalılara kurulan barikat üzere, görüşmeye giden Antalya Milletvekli Niyazi Nefi Kara'ya polis saldırd

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Özel Haberler

Sokak Yazıları

Av. Mustafa Şahin
7 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Kutay Meriç
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Yasemin Aydemir
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Doç. Dr. Nihat Dipova
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR