10 C
Antalya,TR
Cumartesi, Şubat 22, 2020
Ana Sayfa Etiketler Polis

Etiket: polis

Polisten avukata saldırı: Nerede kaldı senin avukatlık

Antalya -  Ankara Barosu avukatlarından Ahmed Buğra Çelik, Antalya’da polisler tarafından darp edildi. Ankara ve Antalya Barosu olay hakkında açıklama yaparak tepki gösterirken, polislerin...

Antalya’da esnaf yol kapattı, polis TOMA ile saldırdı

Antalya’nın önemli turizm merkezlerinden Aksu ilçesine bağlı Kundu’da, esnaf ile polis arasında yaşanan gerginlik üzerine Esnaf Lara turizm yolunu kapatarak eylem yaptı.

‘Mezuniyet pankartı gözaltıları’ 7 gün uzatıldı

Akdeniz Üniversitesi mezuniyet töreninde açılan pankart gerekçesiyle gözaltına alınan 6 kişinin gözaltı süreleri 7 gün daha uzatıldı

‘Adalet Nöbeti’ne polis dirseği

Antalya Barosu'na bağlı 21 avukatın uzun tutuklulukları protesto amacıyla avukatların gerçekleştirdiği 'Adalet Nöbeti' polsi tarafından engellenmeye çalışıldı.

Sürgünü protesto etmek isteyen Eğitim Sen’e polis engeli

Eğitim Sen üyesi Akman Şimşek'in Antalya'nın İbradı ilçesine sürgün edilmesini protesto etmek için İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde toplanan Eğitim Sen üyelerinin açıklama yapması polis tarafından engellendi. 

Adliye önünde açıklama yapmak isteyen avukatlara polis engel oldu

Antalya'da  yürütülen bir soruşturma kapsamında geçen yıl tutuklanan avukat Özden Saldıran'ın tahliye edilmesi için adliye önünde basın açıklaması yapmak isteyen avukatlara polis engel oldu. Açıklama yapmalarına izin verilmeyen avukatlara, 'Süpürün' talimatıyla müdahale edilmesi tepkilere neden oldu.

Arabayla banka şubesine dalan kişi: Parasal sisteme bir direniştir bu, yeni...

Antalya’da otomobiliyle özel bir banka şubesine girip sistem odasını yakmak üzereyken yakalanan bir şahıs, bu eylemi parasal sisteme karşı olduğu için yaptığını söyledi.

Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’ya polis saldırısı [VİDEO]

'Tecavüz Aklanamaz' diyerek insanlık zinciri kurmak isteyen Antalyalılara kurulan barikat üzere, görüşmeye giden Antalya Milletvekli Niyazi Nefi Kara'ya polis saldırd

Antalyalılar “Tecavüz Yasasına” karşı sokağa çıktı

"Tecavüzü aklatmayacağız" diyerek sokağa çıkan yüzlerce Antalyalı; "O yasa geri çekilecek" sloganlarıyla Cumhuriyet Meydanı'nı doldurdu. Yasa tasarısına tepki için insanlık zinciri oluşturulmak istenirken, polisin barikat kurması büyük tepki topladı. Barikat önüne gelen Mİlletvekili Niyazi Nefi Kara polis tarafından tartaklandı. Polise yönelik tepki, kitle tarafından "Faşizme karşı omuz omuza" sloganıyla yankılandı.

Emek ve Demokrasi Güçleri’nden gözaltı açıklaması: Saldırıya uğradık

Antalya Emek ve Demorkasi Güçleri 'Cumhuriyet Gazetesi Okuyoruz' etkinliğinin engellenmesi ve 7 kişinin gözaltına alınması hakkında yapılan açıklamada "Polisin sert tutumuna ve provokatif tavrıyla karşılaştık ve saldırıya uğradık." denildi.

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Özel Haberler

Sokak Yazıları

Av. Mustafa Şahin
7 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Kutay Meriç
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Yasemin Aydemir
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Doç. Dr. Nihat Dipova
1 İÇERİKLER0 YORUMLAR