İçeriğe geç
Ana sayfa » chp antalya

chp antalya

5 CHP üyesi daha gözaltına alındı

  Antalya’da CHP üyesi 5 kişinin 28 Haziran’da gözaltına alınmasının ardından bu gece yapılan operasyonla gözaltı sayısı 10’a ulaştı.

  CHP’li gençlere gözaltı

   24 Haziran akşamı adliye önünde seçimde usulsüzlük yapıldığı haberleri üzerine sonuçları protesto eden 5 CHP’li genç gözaltına alındı.

   Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi

    Akdeniz Araştırma Enstitüsünün yaptığı araştırma anketine Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi. Muhittin Böcek konuya ilişkin, “Her kesimden insanımızı kucaklayan projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

    CHP ‘hayır’ için Serik’te çalışmalara başladı

     16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için CHP İl Örgütü, kalabalık bir çalışma ekibiyle Serik’te çalışmalara başladı.
     Mustafa Erdem, “Partili partisiz herkesin 16 Nisan’da yapılacak referandumda son derece duyarlı, saygılı ve birlik beraberlik içinde olduğunu görüyoruz” dedi.

     Şiddette uğramasına ilişkin Niyazi Nefi Kara’dan açıklama

      Anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya ilişkin Niyazi Nefi Kara basın açıklaması gerçekleştirdi. CHP Antalya İl binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında Kara, Hiçbir baskıya hiçbir diktatöre hiçbir köle düzenine asla boyun eğmeyeceğiz” dedi.