İçeriğe geç
Ana sayfa » MANŞET » SOKAK » KENT » Dolar bozdurma furyasına katılan Antalya Valisi bedava çay içti

Dolar bozdurma furyasına katılan Antalya Valisi bedava çay içti

    Antalya – Antalya Valisi Münir Karaloğlu dolar bozduran vatandaşlara ücretsiz tıraş ve ücretsiz çay kampanyası başlatan esnafı ziyaret etti.Dolarını Türk Lirası’na çeviren Vali Münir Karaloğlu, beraberinde Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte, Valilik binası yanındaki Rönenans Kuaför’ü ziyaret etti.

    CUMHURBASKANI ERDOGAN'IN YASTIK ALTINDAKI DOLARLARI BOZDURMA CAGRISINA ANTALYA VALISI MUNIR KARALOGLU DA UYDU. KARALOGLU, DOLARINI BOZDURANA CAY IKRAM EDEN BIR CAY OCAGINDA IKRAM EDILEN CAYI ICTI. (FOTO: MEHMET CINAR-ANTALYA-DHA)

    Dolar bozduran kişilerin makbuzlarıyla gelmesi halinde ücretsiz tıraş ettiklerini belirten berber ile bir süre sohbet eden Vali Karaloğlu ve AESOB Başkanı Dere, ardından aynı bölgede, dolar bozduran vatandaşlara ücretsiz çay ikramında bulunan çay ocağını ziyaret etti.

    Çay ocağı işletmecisi, Vali Karaloğlu ile AESOB Başkanına çay ikramında bulundu. Gazetecilerin “Siz de dolar bozdurdunuz mu” sorusunu yanıtlayan Vali Karaloğlu, dolar bozdurduğunu ve ücretsiz çay ikramından yararlanmaya geldiğini söyledi.

    Etiketler: