İçeriğe geç
Ana sayfa » MANŞET » SOKAK » EMEK » Halkevleri işçilerin 1 Mayıs’ını karanfille kutladı

Halkevleri işçilerin 1 Mayıs’ını karanfille kutladı

    Antalya Sokakları – Antalya Halkevi, 1 Mayıs çalışmaları kapsamında işçilere karanfil dağıttı. Halkevi üyeleri üzerine ‘Yaşasın 1 Mayıs’ yazılı karanfilleri yardım paketi dağıtımı işçilerine, maske üretimi işçilerine, aşevi işçileri ve Şok Market işçilerine dağıttı.

     

    Aralarında Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç ve Antalya Halkevi Antalya Şube Başkanı Hüseyin Ayçiçek’in de bulunduğu ekipler, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait yardım paketlerinin dağıtımlarının yapıldığı Cam Piramit’e giden Halkevleri üyeleri burada bulunan işçilere karanfil dağıttı. Halkevleri üyeleri Cam Piramit’ten sonra yine Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde maske üretimi yapan işçileri ziyaret etti.

    Salgın sürecinde zor koşullarda çalışmaya devam eden market işçilerini unutmayan Halkevleri üyeleri, Şok Market çalışanlarına da karanfil dağıttı.


    Halkevleri’nin bir diğer durağı ise Muratpaşa Belediyesi bünyesinde hizmet veren Aşevi’ydi. Yoksul vatandaşlara yemek dağıtımı yapan işçileri ziyaret eden Halkevleri üyeleri burada karanfil dağıtımı gerçekleştirdi.