İçeriğe geç
Ana sayfa » MANŞET » SOKAK » TOPLUMSAL CİNSİYET » KADIN » Antalya’da 13 gündür kayıp olan Duygu Çelikten’in cansız bedenine ulaşıldı

Antalya’da 13 gündür kayıp olan Duygu Çelikten’in cansız bedenine ulaşıldı

    Antalya – Antalya’da 13 gündür kayıp olan Duygu Çelikten’in cansız bedeni toprağa gömülü halde bulundu.

    Antalya’da 13 gündür kayıp olarak aranan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten’in (30), ormanlık alanda toprağa gömülü cansız bedeni bulundu.  Cinayet şüphelisi Veli Ü.’nün yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

    Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, fatura yatırmak üzere 13 gün önce evden ayrıldı. İddiaya göre kent merkezine gelen Çelikten’i, sevgilisi olduğu ileri sürülen Veli Ü., annesinin hastanede olduğunu belirterek otomobiline aldı. İkiliden daha sonra haber alınamadı. Telefonlarına ulaşılamayan Duygu Çelikten’in ailesi polis merkezine kayıp başvurusunda bulundu. 13 gündür kızlarından haber alamayan aile, özel bir televizyon kanalında canlı yayına katılarak, kızının bulunması için çağrıda bulundu.

    Olayla ilgili çalışma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü, dün 2 çocuk annesi kadının cansız bedeni, Kepez ilçesindeki ormanlık alanda toprağa gömülü halde buldu. Üzeri taşla kapatılan, 30 santimetre derine gömülen Çelikten’in vücudunda yapılan ilk incelemede, sırtında ve göğsünde derin bıçak izlerine rastlandı, başının ise vücudundan ayrıldığı belirlendi. Bedeni çürümeye başlayan Çelikten’in ne zaman ve kim tarafından öldürüldüğüyle ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

    Polis, cinayetin tek şüphelisi ve olduğu iddia edilen Veli Ü.’yü yakalamak için çalışma başlattı.