İçeriğe geç
Ana sayfa » MANŞET » SOKAK » DOĞA » Yavru kediye tecavüz ve işkence edildiği ortaya çıktı

Yavru kediye tecavüz ve işkence edildiği ortaya çıktı

  Antalya –  Antalya’da  yaşayan  Yana Krall, Muratpaşa İlçesi’ndeki Düdenpark’ta yavru  kedinin yürüyemeyecek kadar acı çektiğini gördü. Kediye bir aracın çarptığını düşünen Krall, tedavi için götürdüğü veterinerde kedinin tecavüze uğradığını öğrendi. Yana Krall, tedavi sonrasında hayvanı aynı bölgede binanın bahçesine bıraktı.

  İŞKENCE İZLERİNE RASTLANDI
  3 gün sonra aynı kediyi daha kötü halde yatarken gören Yana Krall, kediyi veterinere götürdüğünde işkence izlerine rastlandı. Minik kedinin cinsel organının kesildiği, kuyruk sokumunda kesikler açıldığı ve kuyruğunun ikiye ayrıldığı belirlendi. Kedinin tedavisi için ihtiyaç duyulan miktar, Yana Krall’ın başlattığı kampanyayla kısa sürede tamamlandı. Klinikte veteriner tarafından tedavisi yapılan yavru kedinin durumu ağır.

  SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAKLAR
  Durumdan haberdar olan Antalya Candost Derneği Başkanı Arife Yanık, yaşanan vahşetle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti. Kediye yapılanların tek bir kişinin işi olmadığını aktaran Yanık, benzer olayların yaşanmaması için parka kamera takılması için belediyelerden destek istedi.

  Kaynak: Ajanslar