KADIN MANŞET SOKAK

Boşandığı adam tarafından kezzapla saldırıya uğrayan kadın hastaneye kaldırıldı

Antalya’da, otobüs şoförü olan Bünyamin Bardakçı (53), 2 yıl önce boşandığı Asiye Güzel’in (45) yüzüne kezzap attı. Ağır yaralanan Güzel tedaviye alınırken, Bardakçı’nın eski eşinin yeniden evlenmesine karşı çıkarak gerçekleştirdiği belirtildi. Olaydan sonra kaçan Bünyamin Bardakçı, yaşadığı Konya’nın Çumra ilçesine giderek polise teslim oldu

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde bu sabah saat 07.30 sıralarında bir kadına yönelik saldırı daha yaşandı. Konya’da oturan otobüs şoförü Bünyamin Bardakçı (53) ve Asiye Güzel (45), anlaşamadıkları gerekçesiyle 20 yıllık evliliklerini 2 yıl önce bitirdi. Sürekli şiddet gördüğü belirtilen 3 çocuk annesi Asiye Güzel, eski eşinden uzaklaşmak için Antalya’nın Alanya ilçesine taşındı.

DEFALARCA UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDI
DHA’daki habere göre bir turizm tesisinde çalışmaya başlayan Asiye Güzel, eski eşi tarafından burada da rahatsız edilince, Antalya’ya yerleşti. Defalarca eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırtan Asiye Güzel, bir süre önce dini nikah ile yeniden evlendi. Bunu öğrenen Bünyamin Bardakçı, işe gitmek için evden çıkan eski eşine arkadan yaklaşıp, yüzüne kezzap attı. Ardından da kaçtı.

TEDAVİYE ALINDI DURUMU AĞIR
Yüzünün büyük bir kısmı yanan Asiye Güzel mahalle sakinlerinin haber verilmesiyle olay yerine sağlık ve polise ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Güzel, ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alındı. Yüzünün yanı sıra kezzabın etkisiyle üzerindeki giysileri eriyen ve göğüs bölgesinde de yanıklar oluşan Asiye Güzel’in durumunun ciddi olduğu belirtildi. Olaydan sonra kaçan Bünyamin Bardakçı, yaşadığı Konya’nın Çumra ilçesine giderek polise teslim olduğu belirtildi.

Benzer Yazılar