ETKİNLİK

Antalya Sokak Hayvanları Festivali

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilecek olan sokak hayvanları festivaline davetlisiniz.

02-03 mayıs tarihlerinde Falez 2 parkta ‘Sokakta Sahipsiz Hayvan Kalmasın’ sloganı ile gerçekleştirilecek festivalde iki gün boyunca konserler, dans gösterileri , ödüllü yarışmalar yapılacak, kedi ve köpek sahiplendirme, bilgilendirme, yiyecek , aksesuvar satandları açılacaktır.

Yarışmalara yarışmacı olarak katılabilir yada seyredebilirsiniz. Aileniz ve/veya köpeğinizle keyifli bir hafta sonu geçirmeniz için hepinizi festivalimize davet ediyoruz.
Katılım ücretsizdir.

Ödüllü Yarışmalar

1-En güzel Köpek Yarışması ; Festival alanında yapılacak olan bu yarışmaya başvurmak için 444 80 07 no’lu telefonu arayabilir yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan Turunç Masa yetkililerine Adınız-Soyadınız, İletişim Bilgileriniz Köpeğinizin ismi ve ırkını söyleyerek başvurabilirsiniz.

2-Sokak Hayvanı konulu fotoğraf yarışması ; Festival öncesi yapılacak ve festivalde en iyi 20 fotorafın segileneceği bu yarışmaya katılmak için çektiğiniz fotoğraflarınızı 27 Nisan tarihine kadar festival@muratpasa-bld.gov.tr adresine adınız, iletişim bilgilerinizi göndererek yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan Turunç Masa yetkililerine elden ulaştırarak katılabilirsiniz.

3-Petinizin videosunu gönderin ; evinizde yer alan petinizin keyifli anlarını gönderebileceğiniz bu yarışmaya 27 Nisan tarihine kadar videonuzu festival@muratpasa-bld.gov.tr adresine adınız, iletişim bilgilerinizi göndererek yada Muratpaşa Belediyesi Hizmet Binası içinde yeralan Turunç Masa yetkililerine elden ulaştırarak katılabilirsiniz.

Festivalde stand açarak yer almak istiyorsanız bize 0242 321 76 64 numaralı telefondan başvurmanız yeterlidir.

Benzer Yazılar