İçeriğe geç
Ana sayfa » MANŞET » SOKAK » TOPLUMSAL CİNSİYET » KADIN » Kutsal yuvalar cinayet mahalli: 27 yaşındaki kadın evinde katledildi

Kutsal yuvalar cinayet mahalli: 27 yaşındaki kadın evinde katledildi

    Antalya –  27 yaşındaki Fatma Kızılçelik, geçtiğimiz gün evinde ölü bulundu. Boğazında tırnak ve sıkılma izleri tespit edilen kadının katilinin ise eşi Osman Kızılçelik olduğu öğrenildi.  Katilin cinayet sonrasında hiçbir şey olmamış gibi işe gittiği belirlendi.

    YAKINLARI CANSIZ BEDENİNİ BULDU
    Olay, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Güvenlik Mahallesi’nde  meydana geldi. Antalya’da bir alışveriş merkezindeki giyim mağazasında tezgahtar olarak çalışan Fatma Kızılçelik, işe gitmeyince arkadaşları meraklanıp telefonla aradı. Aramalara rağmen ulaşamayan iş arkadaşları, durumu yakınlarına bildirdi. Eve giden yakınları yedek anahtarla açıp girdikleri evin yatak odasında Fatma Kızılçelik’in cansız bedeniyle karşılaştı.

    EŞİ GÖZALTINA ALINDI
    Olay yerine çağrılan uzman ekipler, kadının boğazının etrafında tırnak ve sıkılma izlerine rastlayınca bir başka alışveriş merkezinde çalışan eşi Osman Kızılçelik gözaltına alındı. Fatma Kızılçelik’in cansız bedeni ise Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından Serik İlçesi Yukarı Kocayatak Mahallesi’nde toprağa verildi.