KADIN MANŞET SOKAK

Kutsal yuvalar cinayet mahalli: 27 yaşındaki kadın evinde katledildi

Antalya’da bir erkek, 27 yaşındaki eşini evde boğazını sıkarak öldürdü. Erkeğin cinayetin ardından hiç bir şey olmamış gibi işe gittiği tespit edildi. Kadının ailesi sinir krizi geçirdi.

Antalya –  27 yaşındaki Fatma Kızılçelik, geçtiğimiz gün evinde ölü bulundu. Boğazında tırnak ve sıkılma izleri tespit edilen kadının katilinin ise eşi Osman Kızılçelik olduğu öğrenildi.  Katilin cinayet sonrasında hiçbir şey olmamış gibi işe gittiği belirlendi.

YAKINLARI CANSIZ BEDENİNİ BULDU
Olay, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Güvenlik Mahallesi’nde  meydana geldi. Antalya’da bir alışveriş merkezindeki giyim mağazasında tezgahtar olarak çalışan Fatma Kızılçelik, işe gitmeyince arkadaşları meraklanıp telefonla aradı. Aramalara rağmen ulaşamayan iş arkadaşları, durumu yakınlarına bildirdi. Eve giden yakınları yedek anahtarla açıp girdikleri evin yatak odasında Fatma Kızılçelik’in cansız bedeniyle karşılaştı.

EŞİ GÖZALTINA ALINDI
Olay yerine çağrılan uzman ekipler, kadının boğazının etrafında tırnak ve sıkılma izlerine rastlayınca bir başka alışveriş merkezinde çalışan eşi Osman Kızılçelik gözaltına alındı. Fatma Kızılçelik’in cansız bedeni ise Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından Serik İlçesi Yukarı Kocayatak Mahallesi’nde toprağa verildi.

 

Benzer Yazılar