KADIN SOKAK YAŞAM

18 yaşındaki Suriyeli kadın kocası tarafından katledildi

Antalya – Kadınlar her gün en yakınlarındaki erkekler tarafından katlediliyor. Dün Antalya’da 18 yaşındaki genç bir kadının yaşam hakkı gasp edildi. Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Antalya’da yaşamaya başlayan, Suriyeli İsmail İbrahim, 18 yaşındaki eşi Ole Mahmut’u öldürdü.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Antalya’da yaşamaya başlayan, Suriyeli 22 İsmail İbrahim, 18 yaşındaki eşi Ole Mahmut’u bıçaklayarak öldürdü.

Edinilen bilgiye göre olay, Kepez İlçesi Güneş Mahallesindeki bir gecekonduda meydana geldi. Suriye’deki iç savaştan kaçan İsmail İbrahim ve Ole Mahmut çifti Antalya’da 15 Suriyeli ile birlikte bir gecekonduda yaşamaya başladı. Sabah saatlerinde bıçakladı. Aldığı 5 bıçak darbesi sonucu Ole, yaşamını yitirdi. Katil olay yerinden kaçtı. Ole’nin cansız bedeni öğle saatlerinde diğer Suriyeliler bulundu.

Ole’nin cenazesi yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu Morg’una kaldırıldı. İsmail İbrahim, kısa süre sonra yakınları yanında gözaltına alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Benzer Yazılar