MANŞET SOKAK

Antalya Halkevi yeni yönetimi yola çıktı

Antalya Halkevi 8. Olağan Genel kurulunu bugün Antalya Halkevi’nde gerçekleştirdi.

Antalya Sokakları – Antalya Halkevi 8. olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel Kurula referandum süreci ve ‘Başkanlığa Hayır’ tartışmaları damgasını vurdu.

Antalya Halkevi 8. Olağan Genel Kurulu Antalya Halkevi’nde düzenlenen kahvaltı ile başladı. Antalya Halkevi üyeleri yanı sıra CHP Antalya milletvekili ve Halkevleri GYK üyesi Niyazi Nefi Kara ve Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç, Halkevleri dostları genel kurula katıldı. Kepez Halkevi başkanı Hüseyin Ayçiçek’in divan başkanlığı yaptığı genel kurulda, iki yıllık halkevi çalışmaları değerlendirilirken, siyasal gündem ve ‘Başkanlığa Hayır’ programı tartışıldı. Çok sayıda Halkevi üyesinin söz alarak konuştuğu genel kurulda, ‘Ülkemizin faşist diktatörlüğe geçiş süreci ve başkanlık rejimi’ tartışmaları yapıldı. Hayır kampanyasının Antalya’da nasıl sürdürüleceği konuşuldu.

‘HAYIR’ KAMPANYASI İÇİN KOLLARI SIVADI
Genel kurul yeni yönetimin belirlenmesi için yapılan oylama ile sona erdi. Antalya Halkevi’nin yeni döneminde genç bir yönetim işbaşına geldi. Antalya Halkevi genel kurulda aldığı kararla güçlü bir ‘Hayır’ kampanyası için kolları sıvadı.

Benzer Yazılar