MANŞET SOKAK

CHP ‘hayır’ için Serik’te çalışmalara başladı

16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için CHP İl Örgütü, kalabalık bir çalışma ekibiyle Serik’te çalışmalara başladı.
Mustafa Erdem, “Partili partisiz herkesin 16 Nisan’da yapılacak referandumda son derece duyarlı, saygılı ve birlik beraberlik içinde olduğunu görüyoruz” dedi.

Antalya- 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum için CHP İl Örgütü, kalabalık bir çalışma ekibiyle Serik’te çalışmalara başladı. Referandum öncesi ‘Hayır’ büroları ile çalışmalara başlayan CHP, anayasa değişikliği ve referandumu anlattı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın yanı sıra eski milletvekilleri Feridun Fikret Baloğlu, Nail Kamacı başta olmak üzere CHP Kadın ve Gençlik Kolları da çalışmalara katıldı.

Referanduma konu olan Anayasa değişikliği hakkında halka bilgi verildiğini ve başarılı bir saha çalışması gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, “Halkımız son derece duyarlı, referandum oylamasına katılımın yüksek olacağını görüyoruz. Serikliler bu referandumda konunun vatan meselesi olduğunun bilincinde” dedi.

chp-serik-2

“Partili partisiz herkesin 16 Nisan’da yapılacak referandumda son derece duyarlı, saygılı ve birlik beraberlik içinde olduğunu görüyoruz” diyen Mustafa Erdem, anayasa değişikiliğine karşı durmak ilişkin herkesin tek yürek olduğunu belirtti.
Mustafa Erdem, sözleri şöyle devam etti: “Bu vatanımız için özlediğimiz tabloydu. Halk vatan için birleşti, hem Serik’te hem Antalya’da hem de Türkiye genelinde ‘hayır’ diyenlerin çok bilinçli ve farkındalık düzeyleri yüksek hareket ettiklerini gözlemledik. Tüm örgütümüz ve gönüllülerimiz ile birlikte referanduma kadar gece gündüz demeden, kapı kapı dolaşarak vatan için mücadele etme kararlılığını göstereceğiz. Yapılan çalışmalarda gördük ki Serik de hayır diyor” dedi.

chp-serik3

 

Kaynak: Antalya Körfez Gazetesi

 

Benzer Yazılar