KADIN MANŞET SOKAK

38 yaşındaki kadın eşi tarafından benzin dökülerek yakıldı

Antalya’nın Kemer ilçesinde Zekai Ş. isimli erkek, 38 yaşındaki eşi N.Ş.nin üzerine benzin dökerek ateşe verdi. Eşinin saldırısına uğrayan kadın hastanede yaşam savaşı veriyor.

Antalya – Kemer ilçesinde Zekai Ş. isimli erkek, 38 yaşındaki eşi N.Ş.nin üzerine benzin dökerek ateşe verdi. Eşinin saldırısına uğrayan kadın hastanede yaşam savaşı veriyor.

Edinilen bilgiye göre, dün gece Kemer’in Yeni Mahalle 418 Sokak’taki bir sitede meydana gelen olayda, Zekai Ş. karısıyla ettiği kavganın ardından dışarıya çıkıp elinde bir şişe benzinle eve gelen geri geldi. N.Ş.’nin üzerine şişedeki benzini döktükten sonra ateşe verdi. N.Ş. alevler içinde kaldı. Alevler saldırgan Zekai Ş. de sıçradı.

5811f64b18c7732564f0795cSite sakinleri olayın ardından polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bilgi verdi. İtfaiye ekipleri eve de sıçrayan alevleri söndürürken, olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi, yüz ve vücutlarında ağır yanıklar bulunan kadını ve erkeği Kemer Özel Yaşam Hastanesi’ne kaldırdı.

N. Ş., ilk müdahalenin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. N. Ş. yoğun bakıma alınırken, önce Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Zekai Ş., daha sonra helikopterle İzmir Bozkaya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezi’ne nakledildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Yazılar