MANŞET SOKAK

17 yaşındaki çocuk polis kurşunuyla yaralandı

Antalya’da halı saha maçında oynamak için bir yakınının dükkanına ayakkabı almaya giden 17 yaşındaki Ozan T., polis kurşuyla kolundan yaralandı.

Antalya – Antalya’da halı saha maçında oynamak için bir yakınının dükkanına ayakkabı almaya giden 17 yaşındaki Ozan T., polis kurşuyla kolundan yaralandı.

Olay, saat 22.10 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana geldi. İki arkadaşıyla ile birlikte evlerinin yakınındaki akrabalarının dükkanına gitti. Yolda polislerle karşılaşan Ozan T.’ye, yakınlarının ifadesine göre bir polis memuru hedef gözeterek ateş etti. Sağ kolundan vurulan Ozan T., arkadaşlarının çağırdığı ambulansla götürüldüğü Atatürk Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındı.

“DAVACI OLACAĞIM”
Halen hastanede tedavisi süren Ozan T., Polisin kendisini vurmasına bir anlam veremediği söyleyerek, “Yakında araba çevirenler ve torpil atanlar vardı. Bizi karıştırdılar sanıyorum” dedi. Baba Yahya T. ise, “Yaşananlara anlam veremiyorum. Oğlumu durup dururken neden vurdular. Kendilerinden davacıyım” dedi.

Kaynak: DHA

Benzer Yazılar