KADIN MANŞET SOKAK

Kadını yakmak isterken üzerine sıçrayan alevden yaralanan adam öldü

Antalya’nın Kemer ilçesinde Nursen Şengül’ün üzerine benzin döküp ateşe veren Zekai Şengül, üzerine sıçrayan alevler nedeniyle yaralanarak öldü.

Kemer’e bağlı Yeni Mahalle’de evinden  çıkarak benzin almaya giden Zekai Şengül, 38 yaşındaki Nursen Şengül’ün üzerine benzin döküp ateşe verdi. Nursen Şengül alevler içinde kalırken, Zekai Şengül de üzerine sıçrayan alevler nedeniyle yandı. Eve de sıçrayan alevler itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, sağlık ekipleri yüz ve vücutlarında ağır yanıklar bulunan Nursen Şengül ve Zekai Şengül’ü  hastaneye götürdü.

Nursen Şengül ilk müdahalenin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilerek yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınırken, Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne götürülen ve vücudunun yüzde 40’ında ikinci derece yanık bulunan Zekai Şengül, ambulans helikopterle İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Merkezi’ne sevk edildi.

YAKILMAK İSTENEN KADININ TEDAVİSİ SÜRÜYOR
İzmir’deki hastaneye tedaviye alınan Zekai Şengül, bugün hayatını kaybetti. Nursen Şengül’ün ise tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Benzer Yazılar