MANŞET SOKAK

Gözaltındaki 4 kişi tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi

Geçtiğimiz hafta 13 Şubat’ta gözaltına alınarak bir hafta tutulan Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç’in, Antalya Halkevi üyesi Yusuf Tüm, Akademisyen Yrd. Doç. Serdar Başçetin ve Emek Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı ve DİSK/Gıda-İş Sendikası Antalya Şubesi yöneticisi Mustafa Aykara tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Antalya Sokakları – Geçtiğimiz hafta 13 Şubat’ta gözaltına alınarak bir hafta tutulan Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç’in, Antalya Halkevi üyesi Yusuf Tüm, Akademisyen Yrd. Doç. Serdar Başçetin ve Emek Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı ve DİSK/Gıda-İş Sendikası Antalya Şubesi yöneticisi Mustafa Aykara’nın gözaltı süresi dün bir hafta daha uzatılmıştı. Bugün sabah saatlerinde Adliye’ye getirilen  4 kişinin savcılık ifadeleri alındı.

[12.00] Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç ve DİSK/Gıda-İş Sendikası Antalya Şubesi yöneticisi Mustafa Aykara’da ifadelerin ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

[11.40]  İfadelerin ardından Antalya Halkevi üyesi Yusuf Tüm ve Barış Akademisyeni Serdar Başçetin tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

[10.50] Halkevleri MYK üyesi Kutay Meriç savcılığa ifade veriyor.

Benzer Yazılar