KENT MANŞET SOKAK

Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi

Akdeniz Araştırma Enstitüsünün yaptığı araştırma anketine Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi. Muhittin Böcek konuya ilişkin, “Her kesimden insanımızı kucaklayan projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Antalya- Akdeniz Araştırma Enstitüsü yapılan araştırma anketine göre Konyaaltı Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek en başarılı belediye başkanı seçildi.

16 Nisan referandum öncesi Akdeniz Araştırma Enstitüsü belediye başkanları için başarı ölçen bir araştırma yaptı. Araştırma naketinin sonuçlarına göre Akdeniz Bölgesindeki 5 büyükşehir de illere bağlı ilçelerde her belediye başkanının başarı oranı kendi şehrindeki seçmelerine soruldu.

Akdeniz Araştırma Enstitüsü Şirketi Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre anket, 30 bin kişi ile online, telefon ve yüz yüze görüşme tekniğiyle yapıldı. Buna göre Antalya’da en başarılı ilçe belediye başkanı, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek seçildi.

Anket sonuçlarını hakkın konuşan  Başkan Muhittin Böcek, “Bölgenin ihtiyacına uygun projeler üretmek ve o projeleri hayata geçirmek, büyük çaba gerektirir. Bundan daha zor olanı ise modern yapılaşmayla birlikte sosyal projelerle insana dokunabilmektir. Konyaaltı Belediyesi olarak yapmaya çalıştığımız tamda bu. Her kesimden insanımızı kucaklayan projeleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. AAA Enstitüsü tarafından yapılan ankette, beni ilk sıraya taşıyan vatandaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kaynak: İHA

Benzer Yazılar