MANŞET SOKAK

Serik’te 21 yaşındaki genç kadın evinde öldürüldü

Serik İlçesi’nde 21 yaşındaki genç kadın, beraberinde bulunan 54 yaşındaki R.T. ile başından vurulmuş şekilde bulundu. Genç kadının eşi gözaltına alındı.

Antalya –  Antalya’nın Serik İlçesi’nde 21 yaşındaki genç kadın G.T. ile 54 yaşındaki R.L. başlarına ateş edilerek öldürülmüş halde bulundu. Olaydan sonra evden uzaklaşırken motosikletten düşüp yaralanan 31 yaşındaki Önder T., cinayet şüphesiyle gözaltına alındı.

Serik’e bağlı Yukarı Kocayatak Mahallesi’nde Önder T.’nin evinden dün gece silah sesi geldiğini duyan komşuları jandarmaya haber verdi. Sevk edilen jandarma tek katlı evde Önder T.’nin eşi G.T. ile R.L’yi başına birer el tabancayla ateş edilerek öldürülmüş halde buldu. Jandarmanın geniş güvenlik önlemi alındığı evde savcı inceleme yaptı. İnceleme sonrası G.T. ve R.L.’nin cesetleri otopsi için Serik Devlet Hastanesi morguna konuldu. G.T. ve R.L.’nin başına ateş edildiği belirlenen tabanca da evde bulundu.

Olaydan bir süre sonra evden motosikletiyle uzaklaşan Önder T.’nin yaklaşık 500 metre sonra düşerek ayağından yaralandığı ve mahalledekiler tarafından Serik Devlet Hastanesi’ne götürüldüğü bilgisine ulaşan jandarma hastaneye gitti. Burada motosikletten düştüğü için hastaneye geldiğini söyleyen Önder T., jandarma tarafından gözaltına alındı.

Olay sırasında evde bulunan ailenin biri anasınıfı, diğeri ilkokul 2’nci sınıfa giden çocukları da jandarma tarafından korumaya alındı.

Benzer Yazılar