SOKAK

Erdoğan 2017’de tamamlanacak tesisi açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün akşam saatlerinde Antalya’da toplu açılış töreni üst başlığıyla bir miting yaptı. Erdoğan tarafından açılışı yapılan yerlerden birinin halen inşaat halinde olduğu ve ancak yüzde 7’sinin bittiği ortaya çıktı. DSİ tarafından inşa edilen göletin 2017’de tamamlanması planlanıyor.

VALİLİĞİ’NİN AÇILIŞI YAPILACAK YERLER HAKKINDA BİLGİSİ YOK

Antalya Valiliği, toplu açılış törenine konu olan açılışı yapılan yerler hakkında bilgilerinin olmadığını belirtip, bir bilgi paylaşımı yapmazken, AKP’ye yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesinin Akdeniz ekinde bugün yer alan bir haberde açılışı yapılacak yerlerin arasında Finike Kapıçay Göleti de zikredildi.erdogan-antalya-da-yuzde-7-si-biten-tesisi-de-7339857_5674_m

“GÖLETİN 2017 YILINDA TAMAMLANMASI PLANLANIYOR”

Erdoğan’ın açılışını yaptığı gölet hakkında, DSİ Genel Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre Finike Kapıçay Göleti’nin inşaatı halen devam ediyor. Fiziki gerçekleşmesi yüzde 7 olan göletin inşaatına Mayıs 2014’te başlandı. Yaklaşık 45 milyon liraya mal olması beklenen göletin 2017 yılında tamamlanması planlanıyor.

Benzer Yazılar