KENT MANŞET SOKAK

Şiddette uğramasına ilişkin Niyazi Nefi Kara’dan açıklama

Anayasa değişikliği görüşmeleri sırasında çıkan kavgaya ilişkin Niyazi Nefi Kara basın açıklaması gerçekleştirdi. CHP Antalya İl binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında Kara, Hiçbir baskıya hiçbir diktatöre hiçbir köle düzenine asla boyun eğmeyeceğiz” dedi.

Antalya Sokakları- CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, mecliste görüşülen Anayasa değişliği görüşmeleri sırasında çıkan kavga hakkında basın açıklaması gerçekleştirdi.

CHP Antalya İl binası önünde gerçekleştirilen basın açıklamasında Niyazi Nefi Kara, mecliste darp edilmesine ilişkin, mücadeleyi sürdüreceklerini ve asla boyun eğmeyeceklerini dile getirdi.

Niyazi Nefi Kara, “Bizim yaptığımız bütün Türkiye biliyor ki halkın doktoru Niyazi Nefi Kara, asla birinin kılını incitmez. Ömrünü, hayatını insanların gülümseyebilmesi için acılarının dinmesi için adamıştır. Ama bize saldırı varsa, Cumhuriyete saldırı varsa, demokrasiye saldırı varsa, göğsümüzü siper ederiz, Yumruğumuzu da sıkarız. Biz bu mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz” ifadelerinde bulundu.

15996033_1196236690483618_1798710366_n

Niyazi Nefi Kara, anayasa değikliği görüşmelerinde gece gündüz mücadele ettiklerini ve asla boyun eğmeyeceklerini vurguladı. Niyazi Nefi Kara, “Genel başkanlarımız, yöneticilerimiz, milletvekillerimiz, hepsinin sizlere selamları var. Oradaki mücadele için yüzlerce binlerce telefon aldım. Hepiniz sağ olun var olun. Sizler olduğunuz sürece bu başlar eğilmeyecek. Hiçbir baskıya hiçbir diktatöre hiçbir köle düzenine asla boyun eğmeyeceğiz” dedi.

 

Benzer Yazılar