MANŞET SOKAK

Antalya’da ‘Trump’ kutlaması: Bedava turp dağıttı

Antalya’nın Serik ilçesinde üreticilik yapan Beyazıt Işık, Donald Trump’ın seçimi kazanmasını kutlayarak ücretsiz turp dağıttı.

Antalya –  Serik ilçesinde Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı da yapan üretici Beyazıt Işık, hayranı olduğu ABD’nin yeni Başkanı Donald Trump’ın seçimi kazanmasını kutlayarak ücretsiz turp dağıttı.

Anadolu Ajansı’nı nhaberine göre ABD’de gerçekleştirilen başkanlık seçimlerinde Donald Trump’un kazanması, Antalya’nın Serik ilçesinde  kutlandı. Serik Çiftçi Malları Koruma Başkanı da olan üretici Beyazıt Işık, deposundan ilçedeki Çınaraltı Meydanı’na getirdiği yaklaşık 500 kilo turpu, ücretsiz dağıttı.

“TURP İLE TRUMP ARASINDA BENZERLİK VAR”
Işık, Trump’a hayranlık duyduğunu, daha önce de seçimleri onun kazanacağına dair arkadaşlarıyla iddiaya girdiklerini söyledi. ABD’de başkanlık seçimlerini Trump’ın kazandığını öğrenince bunu kutlamaya karar verdiğini belirten Işık, deposundan getirdiği turpları ücretsiz dağıttıklarını kaydetti. Turp ile Trump’ın ismi arasında benzerlik olduğuna dikkati çeken Işık, “Sonuçların açıklanması ile 500 kilo civarında turp dağıttık, dağıtmaya da devam edeceğiz.” dedi.

Benzer Yazılar