KADIN

Antalya’da kadın cinayeti: Döverek öldürdü, ‘Düştü’ dedi!

Antalya – Antalya’da Gökhan Ç. adlı erkek, 30 yaşındaki Hatice Şimşek’i döverek öldürdü; ihbar üzerine gelen polislere “Alkollüydük, düştü” dedi.

Antalya’da 31 yaşındaki Gökhan Ç. adlı erkek, birlikte yaşadığı Hatice Şimşek’i (30) döverek öldürdü. Polisi arayarak Şimşek’in evde hareketsiz yattığını bildiren katil Gökhan Ç., gelen ekiplere “Alkollüydük, düştü” dedi.

Demirören Haber Ajansının aktardığına göre kadın cinayeti dün Muratpaşa ilçesine yaşandı. Gökhan Ç., saat 15.30 sularında polisi arayarak sevgilisi olduğunu söylediği Hatice Şimşek’in evde hareketsiz yattığını bildirdi. İhbar üzerine adrese gelen polis ve sağlık ekipleri, Şimşek’in yaşamını yitirdiğini belirledi.

Yapılan incelemede vücudunda morluklar olduğu tespit edilen Şimşek’in cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Şüphe üzerine gözaltına alınan Gökhan Ç. polise ilk ifadesinde “Alkollüydük, düştü” dedi.

KOMŞULAR: KAVGA İHBARINDA BULUNDUK

Apartmanda yaşayanlar, gece boyu evden kavga sesleri geldiğini, bunun üzerine farklı saatlerde polise ihbarda bulunduklarını anlattı. Komşular ayrıca ihbardan sonra gelen ekiplerin, Şimşek’in şikayetçi olmaması üzerine geri gittiği iddiasında bulundu.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

11 suçtan kaydı olduğu ortaya çıkan Gökhan Ç.’nin daha sonra cinayeti itiraf ettiği öğrenildi. Şahsın ifadesinde, “Alkollüydük. Gece kavga ettik, dövdüm. Uyandığımda hareketsiz yattığını ve öldüğünü fark ettim. Bir yakınımı aradım. Ondan sonra da polisi aradım” dediği öğrenildi.

Öte yandan Gökhan Ç.’nin Hatice Şimşek’e daha önce de şiddet uyguladığı aktarıldı.

Benzer Yazılar